Říjen 2011

Pomoc! :D

30. října 2011 v 17:33 | Cann
SBénka pomoc! :D Jelikož vás mám jako SB dost dlouho, asi už jste si udělali představu o mojí povaze :)) Takže prosím o radu! Týká se Wolf's rain... Kaori jsem do něj zapracovala se vzhledem, který pro mě vytvořila Dani no a já mám dotaz... Podle povahy(mojí, Kaori je moje přesné zrcadlo :)) )... Hodí se víc k Toboemu nebo k Tsumemu? Já jsem teda toho názoru, že by měli být všichni tři spolu, ale... Jaký na to máte názor vy? Nebo aspoň rada, podle čeho se rozhodnout? :))

Vřelé díky:
Cann(Kaori)

=o//

29. října 2011 v 10:13 | Cannai Uzumaki
Omlouvám se, že tady teď nic nepřidávám, ale... Dodívala jsem se na poslední díl Wolf's rain a... Nemám na nic náladu =o// Zabili mi moje nejoblíbenější postavy =''o( Moje psychika šla s posledním dílem WR do háje... ='o// Moc se omlouvám...

Nové SB

27. října 2011 v 15:36 | Cannai Uzumaki
:) Takže jelikož mám nové SB, ihned dělám diplomek ;) Snad se líbí ;)

Cann a Kaori- Holky jsou na světě!!!

26. října 2011 v 8:46 | Cannai
Ahojky!!! Cannai a Kaori konečně hotové! :) Udělala je pro mně Aya :) Kaori jsi vystihla uplně přesně, Cann byla trochu jiná, ale v dobrém slova smyslu :) Představovala jsem si ji jako takovou trochu posmutnělou, ale je fajn žes ji udělala takhle! Přece nemůže mít depky, když už je z aka venku, co? :) Udělalas mi její konečnou podobu, za což ti moc děkuju, udělalas ji vzhledově přesně tak, jak měla vypadat! :)) Takže moc děkuju, Aya-chan!!! (pod perexem obrázky)

Cann :)

20. října 2011 v 22:01 | Cannai Uzumaki
Abyste neřekli, že nic nepřidávám, pod perexem pár new obrázečků Cann :)

Prosím o hlas!

6. října 2011 v 21:55 | Cannai Uzumaki