Srpen 2011

Ano, udělala jsem to!

22. srpna 2011 v 19:30 | Cannai Uzumaki |  SB
Věřte tomu nebo ne.... Ale ANO, šla jsem na Harryho Pottera & Relikvie smrti 2. Ani náhodou by mě ale nenapadlo, že to budu prožívat tak hrozně. Teď ale pár faktů, které jsem zjistila ohledně tohoto dílu:

NaruSasu for Anet

19. srpna 2011 v 13:15 | Cannai Uzumaki
Tak zde přidávám první povídku na přání, snad se bude líbit. Omlouvám se, že to nemá odstavce, s tímhle si moc nerozumím :)

Povídky na přání :)

16. srpna 2011 v 17:01 | Cannai Uzumaki
Nemám co dělat, takže jsem se rozhodla psát i pro vás :)
1.)Pár(dělám jenom na normální páry, popř. na sesnseie, GaaMats nebo sanniny)
2.)Happyend/Sadend/Něco mezi
3.)Nějaká připomínka? :)

Omluva :(

7. srpna 2011 v 21:00 | Cannai Uzumaki |  SB
Lidi, strašně se omlouvám že neodpovídám na vaše komentáře, takže: Právě jsem se vrátila z dovolené a žádné velké plány ohledně dalších dní nejsou(tedy krom toho, že na Harryho nakonec půjdu ;) ). Hlásky oplácím, co vidím, tak hlasuju :) Takže tímto omluva za neaktivitu, odpovídat budu asi jen do příštích článků. Jinak, na blogu Abigail(omlouvám se za neaktivitu, zlepším to, slibuju!) jsem viděla povídky na přání, takže jestli můžu poprosit:
1.) Cannai Uzumaki
2.)NejiTen
3.) Happyend ;)

Jinak ohledně Kaori, trefil se zatím jen jeden člověk ;) Jestli budete chtít nějakou odpověď, napište do commentů, zodpovím v článku. Už teď ale pracuju na dalších obrázcích Cannai a teď byste ji měli vidět, jak skutečně vypadá ;)
Cann
P.S.: Prosím o hlásky ZDE, Cann a Gai-Praštění do hlavy a ZDE pro Cannai Uzumaki(Fred a George) předem děkuju, oplácím automaticky :))