Červenec 2011

Kaori Tsuki :)

29. července 2011 v 21:34 | Cannai Uzumaki |  New Postavy
Ahojky :) Víte o mém new blogu o naší nové postavě do Naruta :) Jmenuje se Kaori Tsuki a má ještě dvojče Chidori Tsuki :) Pod perexem obrázek a mám pro vás úkol: Hádejte s kým chodí (Kaori ;) ) ;)

Moc prosím!

25. července 2011 v 15:28 | Cannai Uzumaki
Ahojky, moc prosím o hlásky ZDE pro Cannai Uzumaki(praštění do hlavy) Moc děkuju :) Cann P.S.: Jestli chcete, napište si, oplácím :)

Harry Potter a 2. Relikvie smrti? Ani náhodou!

15. července 2011 v 5:09 | Cannai Uzumaki
Kamarád mě přemlouvá, ať s ním jdu na HP Relikvie smrti 2. Já si ovšem nejsem moc jistá, jestli to chci vidět(jakože spíš nechci). Vzhledem k tomu, že mi tam umřou 2 moje nej postavy(Lupin a Tonksová) a kdoví kolik dalších, mimoto nevím, co se stane s Malfoem... No prostě... Vím že když jsem viděla všechny díly, měla bych asi vidět i tento, ale pořád si nejsem jistá, že tam půjdu... Čekam totiž tenhle konec:

Bombovka :*

12. července 2011 v 16:18 | Cannai Uzumaki |  New Postavy
Moc děkuju za hlasování, snad ještě nějaké hlásky přibudou :) Pro ty, co neví TADY . Jinak bych vám ráda ukázala obrázek, který pro mě nakreslila kamarádka :) Více pod perexem :) P.S.: Na kvalitu nekoukejte(pastelky+scan...) :)

Už zase :D

10. července 2011 v 20:00 | Cannai Uzumaki
Ahoj :) Prosím o další hlásky, soutěž o nej momentku ZDE jsem tam jako Cannai Uzumaki(praštění do hlavy) Team Gai, jako vždy ;D
Cannai
P.S.: Oplácím, napište si ;)

SS 2011- Romeo & Julie

7. července 2011 v 21:21 | Cannai Uzumaki
Zdravím lidičky :) Chci po vás odpovědi na dvě otázečky :)
1.) Byli jste někdo na Shakespearovských slavnostech(jestli jo, jaké to bylo)?
2.)Koho z Romea a Julie máte nejradši?(P.S.: Já osobně jsem spíš mezi klukama, Takže Benvolio, Mercutio a klidně i Tybalt ;) )

Prosím o hlásky!

2. července 2011 v 19:22 | Cannai Uzumaki
Ahojky! Já Vím už zase, moc se omlouvám, ale prosím o hlásky ZDE pro Cannai Uzumaki(Fred a George)
Moc děkuju!

Král Světa- Les Rois Du Monde-King Of The World

2. července 2011 v 19:02 | Cannai Uzumaki
Včera jsem spala u kamaráda a dívali jsme se na úžasný muzikál! Ty písničky jsou boží, nejlepší je ale Les Rois Du Monde, neboli King Of The World :) Tady ukázečky(1. Les Rois Du Monde, originální scéna z muzikálu, 2. Anglická verze- Kings Of The World) Jo, ten s dlouhými vlasy je Romeo, ten vyholený Merkuzio a ten krásný blonďáček k sežrání je Benvolio(ostatně, Benvolio je k sežrání vždy ;D ) Ať se vám to líbí :)
1.)

2.)