Květen 2011

Další FMA řetězák :D

31. května 2011 v 7:22 | Cannai Uzumaki
Další =DD LOL

FMA-HELP!

29. května 2011 v 13:44 | Cannai Uzumaki
Už toho mám právě dost! :D Zjistila jsem, že jediné co fakt nakreslím je kůň a pes(a vypadá to slušně), ale abych si zvládla nakreslit svou vlastní postavu, to prostě ne! Takže mám dotaz- Když tady dám zadání, bude někdo prosííííííííííííííím tak strašně moc hodný a nakreslil by moji verzi do FMA(Kaori, ne Cann, dám tu zadání)? Moc prosím!
Cannai
P.S.: Holkám Yoshie a Tamika Uzumaki se omlouvám, už si vás letím přidat ;)

FMA řetězák :D

28. května 2011 v 20:46 | Cannai Uzumaki
Tak lidi, už došlo i na mě :D FMA řetězáček :)

Co by si urobila keby si stretla na ulici Eda a on by ťa pozdravil?
Taky bych ho pozdravila, objali bycho se a...(víc toho nevypisuju, jistá osoba z mých Affs by mě zabila :D )
Co by si urobila keby si stretla Ala?
Pozdravila bych ho a asi bych ho kus cesty doprovodila a pokecali bychom :) S fajnýma lidma dycky ;)
Co by si urobila keby si stretla Scara?
No... Tak to nevím :D Asi bych se rozmýšlela, jestli mám zdrhnout, nebo ho pozdravit :D
Co by si urobila ak by ti Ed povedal že sa mu páčiš?
Heh, to už vím dávno XD Takže je na čase, abych mu řekla že je to oboustranné :)
Co by si urobila keby ti to povedal Scar?
Cože? Že máme krásné počasí? No jo, sluníčko svítí, ptáčci zpívají... :D
Co by si urobila keby ti Ed povedal že ťa neznáša?
Ede, teď je květen, na apríl už je trošku pozdě :D
Keby ti povedal Mustang že by si sa mohla stať štátnym alchimistom chcela by si?
Jasně!!! Kdo by nechtěl :D
Co by si robila keby ti po mesiaci povedal že si úplne neschopná a zbavil by ťa hodnosti?
Neschopná?! Já ti dám neschopná! Víš kdo mě učil? Ed Elric, Kovový alchymista!!!
Kto si to má skopírovať:
Chidori a pak kdo chce... :)

Povídka-Ano/Ne?

27. května 2011 v 21:23 | Cannai Uzumaki |  Povídky
Ahojky :) O mojem new blogu asi všichni víte. To že je o FMA asi taky :) Plánovala jsem povídku Kao/Ed, ale teď jsi nejsem jistá, jestli byste to vůbec četli :( Mám ji napsat(přesněji, pokusit se o to)? Ráda bych znala váš názor. A jak to vidíte s SB, chcete, abych si vás přidala i na druhém blogu? Pro ty kdo ještě neznají adresu ZDE. Mám napsat tu povídku? Mám si vás přidat na druhém blogu?
Vaše stále ještě ZDE(Zamilovaná Do Eda)
Cannai Uzumaki

SONSQ-Finále

26. května 2011 v 7:18 | Cannai Uzumaki
Ahojky :) Je tady poslední kolo SONSQ kterého se účastním :) Je to finále, jsme jen tři, pořadí podle hlasů :) Prosím moooooooooc o hlásek pro 6.Cannai Uzumaki(AmberOnFire)- Pod tímhle jménem tam jsem :) TADY :) Jakmile mi hlásnete, napište mi, že jste hlásli ať vám za to hlasování můžu udělat diplomek :) Moc děkuju :)

Sháňka SB :)

24. května 2011 v 20:35 | Cannai Uzumaki
Ahojky :) Já vím že je to ode mě nepochybně hrozné, ale nedal by si prosím někdo na blog odkaz na můj blogísek? Ráda bych další SB :) Je to možná ode mě nehezké, ale prosííííííííííím(koneckonců, upřímnost nade vše, ne? :D ) :)
Vaše ZDE(zamilovaná do Eda :D )
Cannai Uzumaki

New blog!

22. května 2011 v 20:48 | Cannai Uzumaki
Rozhodla jsem se založit si new blog :) TADY Pochopitelně, u tohohle zůstávám(nemůžu to tu opustit), ale můj new blog bude hlavně o FMA(tady je to dost naladěné na Naruta). Jestli chcete, přidám si *VŠECHNY* SB na nový blog, chcete? A nebojte, vážně to tu neruším :)

Nával diplomků- Ode mě

22. května 2011 v 20:13 | Cannai Uzumaki


Nový vzhled :)

22. května 2011 v 19:31 | Cannai Uzumaki
Ahojky :) Jak se vám líbí new vzhled blogu? Popř. poradil by mi někdo, jak mám upevnit to záhlaví? :D

Nový život

22. května 2011 v 19:02 | Cannai Uzumaki

Kusovky

22. května 2011 v 19:01 | Cannai Uzumaki

Dotáááááááz!!!!

20. května 2011 v 20:48 | Cannai Uzumaki
Lidi, mám dotaz(nevím to, jsem u prvního dílu)! Chodí Ed s někým(pro ty co se nezorientovali: omlouvám se, myslím Eda z FMA :) )???? Předem dík za odpověď :))

Novinky

19. května 2011 v 18:18 | Cannai Uzumaki |  New Postavy
Děcka, konec! Ne, neděste se, nekončím s blogem. Jen jsem uvažovala, že bych si udělala blog i o Cannaině kamarádce Shiesent Neelage... Plánovala jsem ji už od té doby co jsem vymyslela Cann a teď se k ní chci vrátit. Myslíte, že je to dobrý nápad??? Předem díky za komentáře :)

SONSQ4

18. května 2011 v 19:59 | Cannai Uzumaki
Ahojky zlatka moje :) Postoupila jsem do dalšího kola SONSQ ZDE :) Platí to co v předchozích, všem co hlásnou dávám pak diplomek, potom si zjistím kteří to byli :) Moc prosím o hlásky a předem děkuju :)

GaaraMats

16. května 2011 v 20:39 | Cannai Uzumaki |  Povídky
Přidávám další svou povídku :) Snad to nebude taková katastrofa jak předtím :) A děkuji Tyno10 za udělání odstavců :)

"Matsuri?" "Ano, to jsem já." "Víš že bys tu neměla být…" "Ano, ale když vím o člověku, který potřebuje pomoc, zbývá mi snad něco jiného?" "Ale já pomoc nepotřebuji…"
Gaara se snažil schovat slzy. Nebyly to slzy smutku, ale vzteku. Vzteku, že svoji úlohu nezvládl. Že nezvládl ani tak pitomý úkol, jako hlídat Matsuri a svou rodinu. Že se zatím neprojevil nijak zvlášť dobře jako Kazekage. Měl pocit naprosté bezmoci. Štvalo ho, že s ním všichni soucítili a jediná Temari mu do očí řekla, že to přehnal. A nejvíc ze všeho ho štvalo, že ta holka, které na něm vždy záleželo, to ví a je jí to jedno.
Ještě ho v naději napadlo, že se tak možná jenom tváří, ale když slyšel ten strach, ten děs a čiré zoufalství v jejím hlase došlo mu, že je jí to doopravdy jedno. A to ho mrzelo nejvíce. To, že Matsuri bylo vždycky jedno, co komu udělal, jak se ke komu zachoval. I když to nebylo správné.
"Já to myslel vážně. Prosím jdi." "Nemůžu. Nemůžu tě tady nechat." Kroky se k němu přibližovaly. Přemýšlel, jak jí to říct, ale nechtěl na ni vyjet, ale zároveň chtěl, aby to bylo důrazné.
"Matsuri, nedělej to. Je to příkaz!" Kroky se ale nepřestaly přibližovat. Vzápětí ucítil lehký dotek ruky na rameni.
"Gaaro, já tě v tom nemůžu nechat. Ty jsi nic neudělal. Byla to absolutní hloupost, a moje chyba! Tohle si vyčítat ne.." "Nech toho!" Gaara ji naštvaně odstrčil. "Nevíš co děláš! Proč se snažíš pomoct někomu, komu už stejně pomoct nemůžeš!" Počítal s tím, že Matsuri něco namítne, ale ta byla jeho reakcí tak zaskočená, že se nezmohla na slovo. Jenom se na něj vyděšeně a zmateně dívala.
Na tohle nebyla připravená. Gaara na ni byl vždy hodný, a měli mezi sebou silné pouto. Prostě to nečekala. "Nedokážeš pochopit, co se ti teď budu snažit říct, ale i tak to zkusím. Pamatuješ si jak o mě mluvili tví rodiče?" "Téměř ne, a když už…" "
Přesně. Když už, tak nijak dobře. Nebylo to jenom kvůli tomu, že jsem částečně démon, ale i kvůli mým dvěma tvářím! Jedna je dobrá, ale ta druhá mě nutí zabíjet! Zabil už jsem tolik lidí, že mi dělá problém to spočítat! Proto mi nemůžeš pomoci!
Někteří mě vzali, ale někteří ne. A já nechci aby ses dostala do stejných problémů! Prostě jdi, už mi nepomůžeš!" "Ale… Myslím si, že za dobrá bude dominantní, zachránil jsi mě! Nemusel jsi! Ty se dostáváš do problémů kvůli mně, ne já díky tobě." "Zatím.
Já nechci aby se to stalo! Už kvůli tomu, že tě mám rád to nechci. Promiň." "Gaaro? Víš co jsi právě řekl?
To v co jsem celou dobu doufala, ale nevěřila jsem tomu." S těmito slovy se Matsuri posunula do písku vedle Gaary. "To jsi nemyslel vážně, že ne? Ty... Brečíš? Proč?" "Protože nechci zkazit život tobě, ani mé rodině. Tak tu teď brečím jako malé děcko!" "To si nemyslím... Ale jestli jsi to myslel vážně, tak se se mnou vrať." "Víš proč jsem ti to neřekl?" "Co?" "Že tě mám rád.
Nechtěl jsem, aby se stalo to, co se stalo teď. To, že ti to bude jedno. Že ti bude naprosto lhostejné, co všechno jsem udělal." Oba se dívali na oblohu a snažili se vnímat jeden druhého. "A zkusil ses někdy dívat i na to dobré?" "Zkusil. Ale ten strach byl silnější. Nedokázal jsem si to představit." "Představit co? Myslíš to, že by..." "Že by si všichni říkali: Nechápu, jak může chodit zrovna s ním. Měla by víc dbát na své bezpečí." "Ty... Učil jsi mě! Věděl jsi, v čem je u mě problém! Nejsem moc průbojná, ale zato tvrdohlavá. Takže jsi musel předpokládat, že mě nepřemluvíš." "A proto jsem doufal, že nepřijdeš. Abych tě k tomu nemusel donutit."
Teď se pro změnu rozlily slzy po tváři Matsuri. Gaara na tom byl hůř, než si myslela. "Já to nemyslela špatně, promiň." řekla roztřeseným hlasem. A pak se stalo něco, co nečekala. Gaara si ji přitáhl k sobě a položil si její hlavu na rameno. "Přísahám," sykl potichu, "že jestli z toho budeš mít problémy, budu si to vyčítat až do konce života." "To nemusíš, já z toho problémy mít nebudu" usmála se Matsuri.

Nejoblíbenější tým

15. května 2011 v 15:31 | Cannai Uzumaki |  SB
Tak si tipněte(napište do commentů)- Který skutečný tým z Naruta mám nejradši? :)

Řetězak No.1

12. května 2011 v 22:06 | Cannai Uzumaki
Tak, abych přispěla svojí troškou do mlýna :D
Deidara tě pozdraví jak zareaguješ ?
Taky ho pozdravím, obejmem se, možná bude i pusa...*psychotický úsměv*
Vidíš Sasukeho co nese v ruce kunai a chce tě zabít najednou ale přiběhne deidara a zachrání tě . Co uděláš ???
Tss, blbej dotaz! Jako slušně vychovaná holčička mu poděkuju **

Deidara s tebou už několik let chodí požádá tě o ruku jak zareaguješ ?
Ano, ano ano!
Deidara chce tvuj kontakt řekneš mu ho ?
Jasně, proč ne :D

SONSQ

11. května 2011 v 15:20 | Cannai Uzumaki
Zdravím mí milí otaku :) Díky vám jsem se dostala do dalšího kola SONSQ, takže pro mě prosím hlasujte dál! Jsem TADY jako Cannai s Amber OnFire, předem díky! Už je nás tam jen pár! Slibiju, že pokud vyhraju, bude tu diplomek pro všechny, co mi hlásli! Díky moc :)

HidaCann...? :D

10. května 2011 v 17:19 | Cannai Uzumaki |  Akatsuki
No, nevěděla jsem, jak na to budete reagovat, ale Tyno10 mě překecala, ať to tu dám :) Tak snad se bude líbit :)

AF-2012+vysvětlení

9. května 2011 v 7:38 | Cannai Uzumaki
Asi si někteří z vás kladou otázku, proč jsem letos nejela na AF.
1.)Dozvěděla jsem se to až 6.8.
2.)Měla jsem program v divadle(áááá, jako kdybych se bez něj neobešla!)
3.)Neměla jsem tam s kým jít.
Takže: Chtěl by někdo jít příště se mnou(já vím že je to až za rok :D )? A pomohl by mi někdo vybrat kostým na cosplay? Rozvažuju mezi Temi, Tayuyou popř. Kin, koho si mám vybrat(popř. mám jít za Cann)? A někdo kdo by mi popsal o co GO? Já si už něco málo přečetla, ale radši bych víc informací :D
Cannai Uzumaki