Duben 2011

Pro moji zlatou Teru-chan :)

30. dubna 2011 v 18:21 | Cannai Uzumaki |  SB
Zdravím má drahá, tady je diplomek :) :* :P XP

Změny :D

30. dubna 2011 v 16:34 | Cannai Uzumaki
Ahojky! Teď tu asi budou přibývat klikajdy, které budou podezřele podobné názvům mých rubrik :D Proč? Jednoduše- Bude se předělávat menu a nevím, jak jinak bych je tam dostala než přes kopírku :D Předem díky za pochopení :D Cann

SONSQ

28. dubna 2011 v 7:06 | Cannai Uzumaki
Ahojky :) Nechci vypadat jako nějaká reklamačka, ale byla bych strašně ráda, kdyby jste pro mě hlásly tady: http://cut-the-crap.blog.cz/1104/1-kolo-sonsq#komentare
Jsem tam jako Cannai se Scene Queen Amber OnFire
:) Moc děkuju předem, jestli chcete taky někde hlásek, tak si napište, určo oplatím :)

Saki-san

26. dubna 2011 v 19:05 | Cannai Uzumaki |  New Postavy
To mě jen tak napadlo :D Když se mi kamarádka (Saki-san) svěřila se svou životní láskou a se vzhledem své postavy, tak jsem si pohrála s Photofiltrem a udělala jsem ji :) Snad se bude líbit :) P.S.:Jestli chce někdo další, klíďo si napište ;)

Samostatně:

S Itachim :) :
P.S.: Snad mě nezabiješ... :P

Deidara FanClub

26. dubna 2011 v 17:54 | Cannai Uzumaki |  Akatsuki
Tak :) Aby jste viděli, že v nějakém jsem :P

Diplomek for me- by Saki(Gargameli)

25. dubna 2011 v 18:07 | Cannai Uzumaki |  SB
Děkuju :) P.S.: Vadí a strašně! :D

Cannai & CannDei

25. dubna 2011 v 17:25 | Cannai Uzumaki |  Akatsuki
Ahojky :) Určo vás všechny zajímalo, jak teda vypadá Cann a jak vypadá pár CannDei. Takže: Obrázky jsou tady :)
Samostatně:


Jako Pár:

SB diplomek - Konoe-chan

25. dubna 2011 v 16:49 | Cannai Uzumaki |  SB
Snad se bude líbit :)

Veselé velikonoce!

24. dubna 2011 v 22:15 | Cannai Uzumaki |  SB
Velikonoce jsou tu a ani já nemůžu zůstat pozadu :D
Žijte blaze a nenechte se moc zmlátit :P

Diplomek pro Tyno10

24. dubna 2011 v 21:52 | Cannai Uzumaki |  SB
Tak snad je to ten správný :) Doufám že se líbí :)

Diplomek

24. dubna 2011 v 21:37 | Cannai Uzumaki |  SB
Jaký jsem dostala kawaiiii diplomek :D S Deidinkou :D :* Kuju moc za něj :*

Diplomky(konečně) :D

24. dubna 2011 v 21:18 | Cannai Uzumaki |  SB
Diplomky konečně tady, jestli jsem na někoho zapoměla, tak se moc omlouvám, připomeňte se :)
Nový život Kapitola první: Vzpomínky

24. dubna 2011 v 20:03 | Cannai Uzumaki |  Povídky
…Co jsem vlastně udělala tak hrozného? přemítala jsem. Vždyť jsem neudělala nic! Jen jsem nechtěně rozbila jednu misku! A omluvila jsem se za to! Nebo že bych se omluvila málo? Rozhodně byl Mistr dost naštvaný… Ne! Už jde sem! Proboha, co mám dělat? Co mi udělá tentokrát? Zbije mě? Bude na mě zkoušet nějaký pokus? Nebo něco horšího? Pomoc!...
Vyděšeně jsem se na posteli zvedla a zrychleně dýchala. Byla jsem jako v transu. Proč mě ty sny musí pořád provázet? Z chvilky nevnímání mě vytrhla až ostrá palčivá bolest v rameni, která se pozvolna rozšiřovala do celého těla. Instinktivně jsem sáhla rukou na určité místo a jasně cítila, jak je pečeť horká a neskutečně bolestivá na dotek. Zabojovala jsem se slzami, pak jsem roztřeseně vstala a došla do kuchyně pro vodu. Cestou jsem se pomalu uklidňovala a když jsem se konečně napila, ucítila jsem v těle rychle se rozlévající chlad, působící jako dokonalý lék na teď již slušnou rychlostí se rozšiřující horečku. Klid. Bolest ustupovala a já si opět připadala jistější. Podívala jsem se na budík a když jsem podle ručiček odhadla půl páté ráno, začala jsem se oblékat. Na akademii se začínalo v šest a když tam budu dřív, nic moc se určitě nestane. Podle zvyku jsem si vyčesala vysoký culík a oblékla se rychlostí blesku. Ušklíbla jsem se nad myšlenkou, že bych si snad měla začít měřit rekordy v rychlosti oblékání. S trpkostí jsem si vzpomněla, že tohle mě Mistr naučil taky. Pokud jsem přišla o dvě minuty později, byla to vždy skoro půlhodina práce navíc, takže jsem radši byla dochvilná, někdy až příliš, jen abych nemusela mít delší směnu. Ne že bych snad byla lenoch. Ale práce, jakou jsem musela dělat tam, byla nejen těžká, ale především jí bylo moc. Nikdy jsem tedy nepřišla nikam pozdě, maximálně příliš brzy. Rychle jsem si sbalila nejnutnější a vyrazila. Na akademii jsem dorazila kolem páté. Vrátný, který měl noční mě okamžitě bez delšího vyptávání pustil dovnitř. Měla jsem pocit, jako by mi všichni četli myšlenky, hlavně tu Zpět do postele už ne!, která byla zřejmě nejčitelnější. Podle zvyku jsem odemkla naši společenskou místnost a vybalila se na svém stole. Nikde nikdo. Prozatím.
……………………………….
Neměla jsem ani ponětí, kolik minut už odběhlo od doby, kdy jsem přišla, když jsem uslyšela kroky na chodbě. Pozorně jsem se do nich zaposlouchala a zjistila, že jde jen o jednu osobu. Proto jsem se rozhodla zůstat zticha a pokud možno nenápadně zjistit, o koho jde. Než jsem nad tím ale chtěla začít přemýšlet, vešla osoba do místnosti. Zrychlil se mi tep a začala jsem přemýšlet možná až moc rychle. A… víte jaké vlastnosti má Sharingan? Jestli osoba doteď nevěděla, kdo tu sedí, tak teď jsem jí perfektně pomohla zjistit to. Začala jsem se neovladatelně třást. Mimochodem, sharingan mě napadl až později, spíš jsem měla pocit, jako by mě ten člověk nějakým způsobem cítil. Proti své vůli jsem se roztřásla ještě víc a v tu chvíli kroky ustaly, což mě ještě víc utvrdilo v původním přesvědčení. Měla jsem co dělat, abych se nezhroutila. Bylo to skoro jako v tom snu, až na to, že teď to bylo v živé realitě. Že bych se teď měla vidět s Orochimarem? Bože, ne, jen to ne! "Anko, jsi v pořádku?" Jakmile jsem si uvědomila, čí hlas to byl, rychle ze mě veškeré napětí sjelo. "Jasně… Vyděsil jsi mě… Jsem ráda že jsi to ty, Kakashi," vydechla jsem omluvně. "Že jsem to já? Anko, ty vtipkuješ, že jo?" "No, ani moc ne…" vyhrkla jsem smutně, a vylíčila mu sny, co mě už delší dobu provázely. "Nechápu to." "Taky ne. Tušíš v čem by mohl být problém? Nejspíše to bude souviset s prokletou pečetí… Kdy se takhle projevovala?" "Ve chvílích, kdy se semnou pokoušel Orochimaru spojit. Ale nevím proč by to teď dělal, stejně jsem pro něj nula…" "Třeba si uvědomil že tě potřebuje… Mám strach, že by tě to mohlo zabít…" "Posíláš mě za ním?" "Proboha ne! Ale nevím co se bude dít dál Kdy to skončí?" Čteš mi myšlenky, pomyslela jsem si trpce. Kdy už to skončí?
Pokračování příště…

Nový život

24. dubna 2011 v 20:02 | Cannai Uzumaki |  Povídky
Ahojky :) Jistě si vzpomínáte, jak jsem tady psala, že přidám i svou povídku o Anko. Tak přidávám první část, snad se bude líbit :)

Kankuro&Cannai by: Brandii

20. dubna 2011 v 7:31 | Cannai Uzumaki |  Povídky
Cannai & Kankurou by: Brandii(cut-the-crap.blog.cz)

Povídky

20. dubna 2011 v 7:26 | Cannai Uzumaki
Ahoj! Takže jsme se s kamarádkami rozhodly, napsat pár povídek s Cannai. Jenže jelikož ještě nevím, jestli bude Cann u Akatsuki nebo v písečné, budou napsané obě verze, jak ta, že by byla v Akatsuki, tak i ta, že bude v písečné :) V Akatsuki bude psát nejspíš Katy(admin blogu sasodei.blog.cz) a v Písečné už mi napsala Brandii(admin blogů cut-the-crap.blog.cz a sakura003.blog.cz). Tu první teď letím zveřejnit ovšem upozorňuju, že je "trochu" šílená :D A až ta druhá bude na webu, hodím sem odkaz na danou stránečku :) A kromě toho tady hodím svou povídku na pokračování(o Anko) i já, aby si někdo nemyslel, že ani nezvládnu napsat povídku :D Vaše
Cannai

Volba2

16. dubna 2011 v 10:19 | Cannai Uzumaki |  New Postavy
Ahojky! Dost jsem v poslední době sledovala Naruta a došla jsem k závěru, že možná nemám Akatsuki tak ráda jak jsem si myslela =o/ Tak mě napadla nová možnost- Že bychom nechali Cannai na správné straně(když se to vezme přeneseně, která strana je dobrá?) Už bych měla vymyšleno, kdy, jak s kým... Zajímalo by vás to? Napište mi, co si o tom myslíte. Buď dnes večer nebo zítra dohodím článek o Cann na straně Listové a spol. jak by to teda vypadalo.
Vaše drahá Cannai =o)

CanDei aneb Jak?

9. dubna 2011 v 12:32 | Cannai Uzumaki
Ahojky :D Právě přemýšlím, jak dát Cann a Deidaru dohromady. Má nej BFF Brandi (blog: sakura003.blog.cz) měla nápad, že při misi pro nějakého ocasého... Co si o tom myslíte? Nebo máte nějaký nápad? :))

No tohle! + Omluva

5. dubna 2011 v 14:20 | Cannai Uzumaki
No tohle! Právě jsem se od kámoše dozvěděla, že jsou prý Pokeši lepší než Naruto! Já mám sice Pokemony docela ráda, ale Naruto-THE BEST!!! S tím snad všichni souhlasíte!

Připojuji omluvu za to, že ještě nejsou diplomky, mám zákaz na comp, nestíhám. Hned co budu moct na kompík, budu na Vás myslet ;)

Přikládám pár obrázků BEST organizace na světě! :)

Akatsuki Funny